wrotki Rzeszów

Kilka słów o nas

Wrotkarnia WyWrotki w Rzeszowie to pierwsze tego typu miejsce na mapie miasta. Przede wszystkim serdecznie zapraszamy tutaj dzieci oraz młodzież, a także dorosłych, którzy lubią ten rodzaj rozrywki i chcą w miły i wesoły sposób spędzić swój czas wolny. To także takie miejsce, gdzie doskonale spędzają wspólnie czas całe rodziny. Wrotkarnia Rzeszów mieści się przy ulicy Szpitalnej 5 i serdecznie zaprasza każdego pasjonata tej właśnie aktywności fizycznej.

Na naszym torze odnajdą się zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wrotkami jak i te, które doskonale radzą sobie na niejednym, nawet trudnym torze. W swoim założeniu wrotkarnia miała być miejscem,
w którym każdy może dobrze się bawić, bez względu na posiadane umiejętności czy też styl jazdy. Dodatkowo, wybierając się do nas wcale nie trzeba posiadać swojego własnego sprzętu – istnieje możliwość wypożyczenia wrotek bezpośrednio na terenie obiektu. Dodatkowo można wypożyczyć też potrzebne ochraniacze, a więc wszystko to, co gwarantuje bezpieczną i komfortową jazdę. A może czas na popracowanie nad swoimi umiejętnościami? Na terenie obiektu dostępni są wykwalifikowani instruktorzy, z których pomocy zawsze można skorzystać.

Nie masz wrotek? To
w niczym nie przeszkadza!

Wrotkarnia organizuje różnego rodzaju imprezy tematyczne, które są ciekawą formą spędzania swojego czasu wolnego. To także miejsce wprost idealne na urodziny dla dziecka, gdzie można zaprosić wszystkich bliskich – zarówno rodzinę, jak i przyjaciół. To także świetnie miejsce do tego, aby wybrać się tutaj w gronie znajomych nawet sobotnim popołudniem, pośmiać się i pożartować jednocześnie łącząc zabawę z aktywnością fizyczną. Warto zachęcać też dzieci do tego, aby właśnie w taki sposób spędzały swój czas wolny w Rzeszowie poprzez ruch i zabawę jednocześnie.

Nowoczesny tor, wypożyczalnia sprzętu, profesjonalni instruktorzy – wszystko to może zaproponować Wrotkarnia Wywrotki . Warto śledzić też profil Wrotkarni w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco znajdują się informacje o tym, co się tutaj odbywa i kiedy na pewno warto tutaj zagościć. Wrotki Rzeszów mogą być receptą na zły dzień, smutną i szarą aurę, a także na wolne, nudne popołudnie. Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia naszej wrotkarni w Mielcu.

~ Pozdrawia Zespół WyWrotki

Zobacz nasz film!

Mnóstwo niezapomnianej
zabawy

Odwiedź nas jak najprędzej!

*Film zawiera zarówno ujęcia z wrotkarni znajdującej się w Mielcu jak i Rzeszowie.

Zobacz opinie o nas!

Jeżeli nas odwiedziłeś, również podziel się wrażeniami na Google!

Polecam jak najbardziej, bardzo miła obsługa! Bardzo tanie usługi, mega zabawa ! Kącik dla najmłodszych, wrotki w małych rozmiarach dla dzieci też są! Kto chce sie rozerwać z przyjaciółmi powinien się tam znaleźć!!!

Jedyne takie miejsce w Rzeszowie brakowało czegoś takiego fajna zabawa organizacja imprez okolicznościowych

Świetne miejsce, żeby pojeździć na rolkach. Dobry sprzęt do wypożyczenia. Gładki tor, do szybkiej jazdy. Miejsce do nauki dla dzieci i nie tylko.

Najlepsze wrotkarnia na Podkarpaciu! Super klimat, charyzmatyczna obsługa, a do tego puszczają najlepszą muzykę!

Talk about a TB! Not too packed so even beginners can have some fun. Should be a date night destination. Staff really laid back yet attentive. Lace em up and have some fun out there. Def recommend.

Great place to rollerskate with complete family. Smooth track, classy rollerdisco ambient, top condition rental equipment, fair pricing and kind staff.

Bardzo fajne miejsce. Klimatycznie, miła obsługa, można wypożyczyć wrotki. Na pewno jeszcze tam wrócimy.

Super miejsce, byłem pierwszy raz, chętnie tu wrócę jeszcze;) miła obsługa;)