zabawa, atrakcje rzeszów

Urodziny dla dziecka Rzeszów, gdzie warto wyjść z dzieckiem w Rzeszowie?

Wrotkarnia Rzeszów Wywrotki jest miejscem, w którym przede wszystkim można świetnie się bawić jeżdżąc na wrotkach i rolkach. To doskonałe miejsce, aby poszaleć i rozwinąć swoje umiejętności na nowoczesnym, dedykowanym do tego torze. Dla osób, które chcą poprawić technikę jazdy możliwe są także zajęcia z instruktorem jazdy. Dodatkowo we wrotkarni można zorganizować niezapomniane urodziny dla dziecka.

Organizacja imprez w Rzeszowie - Wywrotki

Miejsce to odwiedzają nie tylko najmłodsi, ale i dorośli, a także całe rodziny. Zastanawiając się, gdzie wyjść z dzieckiem w Rzeszowie warto wiedzieć o tym, że takie miejsce jak Wrotkarnia jest dostępne i oferuje wiele godzin świetnej zabawy. Obok jazdy na rolkach oferujemy także możliwość skorzystania z gry w air – hokey lub też dart. Szereg różnego rodzaju atrakcji sprawia, że nasza Wrotkarnia to idealne miejsce na wolne popołudnie w tygodniu, ale i w weekendy. To także okazja do tego, aby aktywnie spędzić czas i zapewnić sobie ciekawą rozrywkę. We wrotkarni można zorganizować niezapomniane urodziny dla dziecka w Rzeszowie.


Wrotkarnia posiada własną wypożyczalnię sprzętu

Nasza oferta to także możliwość wypożyczenia potrzebnego sprzętu będąc już na miejscu w lokalu. Wypożyczamy zarówno wrotki jak i potrzebne ochraniacze, dzięki temu nie ma konieczności noszenia ciężkiego sprzętu ze sobą.

Możliwość organizacji imprezy tematycznej lub też urodzinowej

Wrotkarnia Wywrotki to także doskonała odpowiedź na pytanie o to, gdzie zorganizować urodziny dla dziecka Rzeszów. W naszej wrotkarni cyklicznie organizujemy różnego rodzaju imprezy tematyczne, a także możemy zorganizować imprezę urodzinową dla dziecka, na której wszyscy mogą doskonale się bawić aktywnie spędzając czas. Dzięki wielu atrakcjom taka impreza z pewnością zostanie zapamiętana. Zapraszamy do naszej Wrotkarni dorosłych oraz dzieci!

~ Pozdrawia Zespół WyWrotki

Zobacz nasz film!

Mnóstwo niezapomnianej
zabawy

Odwiedź nas jak najprędzej!

*Film zawiera zarówno ujęcia z wrotkarni znajdującej się w Mielcu jak i Rzeszowie.

Urodziny dla dziecka Wywrotki

Zobacz opinie o nas!

Jeżeli nas odwiedziłeś, również podziel się wrażeniami na Google!

Polecam jak najbardziej, bardzo miła obsługa! Bardzo tanie usługi, mega zabawa ! Kącik dla najmłodszych, wrotki w małych rozmiarach dla dzieci też są! Kto chce sie rozerwać z przyjaciółmi powinien się tam znaleźć!!!

Jedyne takie miejsce w Rzeszowie brakowało czegoś takiego fajna zabawa organizacja imprez okolicznościowych

Świetne miejsce, żeby pojeździć na rolkach. Dobry sprzęt do wypożyczenia. Gładki tor, do szybkiej jazdy. Miejsce do nauki dla dzieci i nie tylko.

Najlepsze wrotkarnia na Podkarpaciu! Super klimat, charyzmatyczna obsługa, a do tego puszczają najlepszą muzykę!

Talk about a TB! Not too packed so even beginners can have some fun. Should be a date night destination. Staff really laid back yet attentive. Lace em up and have some fun out there. Def recommend.

Great place to rollerskate with complete family. Smooth track, classy rollerdisco ambient, top condition rental equipment, fair pricing and kind staff.

Bardzo fajne miejsce. Klimatycznie, miła obsługa, można wypożyczyć wrotki. Na pewno jeszcze tam wrócimy.

Super miejsce, byłem pierwszy raz, chętnie tu wrócę jeszcze;) miła obsługa;)